CIEKAWE LINKI

Znajdziecie tu kopalnie materiałów do druku, piosenek, inspiracji.

supersimplelearning.com - przedszkolaki uwielbiają piosenki SSS! Na stronie znajdziecie teksty, a także dodatkowe materiały.

mrprintables.com - materiały do nauki języka i nie tylko. Nauczyciele edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej na pewno znajdą też coś dla swoich uczniów.

mockeri.com - szczególnie polecam zakładkę "learn" "activities". Znajdziecie tu kolorowe flashcards, gry, ćwiczenia oraz wiele innych rzeczy.

themeasuredmom.com - przyda się do nauki czytania w języku angielskim. A ile darmowych materiałów ("free printables")!

pinterest.com - tu właściwie znajdziecie wszystko! Wystarczy w pole z lupką wpisać to, czego szukamy i... tadam! Pojawia się mnóstwo ciekawych materiałów.

en.islcollective.com - kopalnia gotowych materiałów: gramatyka, słownictwo oraz wiele innych rzeczy, które przydadzą się niejednemu nauczycielowi.

twinkl.co.uk - materiały na zajęcia, prezentacje, pomysły, karty pracy dla młodszych i starszych uczniów. Część materiałów bezpłatna, część dostępna w wersji Premium.

2 komentarze:

  1. hej :) właśnie odkryłam Twój blog i jestem oczarowana :) a z linków, to polecam Ci jeszcze en.islcollective - kopalnia materiałów i dla dzieci i dla starszych - karty pracy na najróżniejsze tematy. pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bardzo mi miło :) Tą stronkę również znam. Wkrótce uaktualnienie Ciekawych Linków, więc może też się tu znajdzie ;)

      Usuń